Rejestr · Maków Podhalański · małopolskie

Ceny mieszkań w mieście Maków Podhalański — 2026

Średnia cena za m² mieszkań w mieście Maków Podhalański to 9 204 zł. Analiza 18 aktualnych ofert .

Pełny rejestr cen nieruchomości w mieście Maków Podhalański — wszystkie typy
Średnia cena m²
9 204 zł
Zakres m²
5 000 – 11 500 zł
Aktualne oferty
18
Zmiana r/r
—

Trend cen — ostatnie 12 miesięcy

Średnia cena za m² mieszkań w mieście Maków Podhalański, miesiąc po miesiącu.

mar 2026 lip 2026 wrz 2026 paź 2026 11 052 5 463
Kalkulator zdolności · KNF 2026

Ile kredytu dostaniesz na mieście Maków Podhalański?

Dochody
Dochód współkredytobiorcy
Zobowiązania i koszty
Parametry kredytu
Założenia metodyki
DSTI maks. 40% (50% przy dochodzie ≥ 8 000 zł). Buffer KNF +2,5 p.p. do stopy bazowej (Rekomendacja S). Koszty utrzymania wg GUS: 1 200 / 2 000 / 2 700 / 3 400 / +700 zł na każdą kolejną osobę. Karty kredytowe: 5% limitu jako rata. Maks. wiek na koniec spłaty: 70 lat. Dochody dyskontowane: B2B/JDG 85%, UoD 70%, UZ 80%. RRSO liczone metodą XIRR (uwzględnia prowizję jednorazową). To kalkulacja orientacyjna — rzeczywista zdolność zależy od polityki banku, historii BIK i scoring'u.
Werdykt dla ceny
Maks. kwota kredytu + wkład = . Po zakupie zostaje rezerwa: .
Brakuje Ci . Zwiększ wkład własny lub poszukaj tańszej nieruchomości.
Twoja zdolność kredytowa
Rata rzeczywista
stress-test KNF:
RRSO
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania
Całkowity koszt odsetek + opłat
odsetki + prowizja zł
Ogranicza Cię wkład własny. Bank pożyczy maks. 9× Twojego wkładu (LTV 90%).
Bez wkładu własnego bank nie udzieli kredytu. Minimalny wkład to 10% wartości nieruchomości (Rekomendacja S).
Obciążenie dochodu (DSTI) / limit
Przekraczasz limit KNF — kredyt prawdopodobnie nie zostanie przyznany.
Co kupisz w mieście Maków Podhalański?
Przy średniej cenie 9 204 zł/m² w mieście Maków Podhalański starczy Ci na m².
Struktura spłaty w czasie
Kapitał Odsetki Rata:
Harmonogram spłat — kapitał, odsetki, saldo pierwsze 36 mies. + lata 4+
Stała miesięczna rata kredytu
zł
Tę kwotę będziesz płacić co miesiąc
przez lat ( rat)
Okres Kapitał Odsetki Rata łącznie Saldo na koniec

Rata zł jest stała przez cały okres. Pierwsze lata odsetki dominują (większość raty idzie do banku), z czasem rośnie udział kapitału (raty wracają do Twojej własności).

Pełny kalkulator z metodyką KNF →

Ostatnie mieszkania na sprzedaż w mieście Maków Podhalański

Najnowsze oferty z bazy. Każdą sprawdzisz darmowym mini-raportem — wycena z realnych transakcji i pole do negocjacji w złotówkach, od ręki, bez podawania maila.

Tytuł Dzielnica Pow. Cena zł/m²
Atrakcyjne Mieszkanie Blisko Rynku — 54 m² 295 000 zł 5 463 Sprawdź cenę
[BEZCYNSZOWE] Klimatyczne 2 pokoje (50 m²) droga Źródlana 50 m² 250 000 zł 5 000 Sprawdź cenę
Mieszkanie w Makowie Podhalańskim na os. Tysiąclecia — 47 m² 380 000 zł 8 085 Sprawdź cenę
W pełni umeblowane mieszkanie z balkonem — 43 m² 385 000 zł 8 953 Sprawdź cenę
Mieszkanie z balkonem i piwnicą 46m2 — 46 m² 420 000 zł 9 150 Sprawdź cenę
OKAZJA - Z BALKONEM MAKÓW PODHALAŃSKI — 43 m² 385 000 zł 8 953 Sprawdź cenę
Komfort i nowoczesność od zaraz | gotowe | 44,8 m² os. Osiedle Tysiąclecia 45 m² 429 900 zł 9 596 Sprawdź cenę
Komfort i nowoczesność od zaraz | gotowe | 44,8 m² os. Osiedle Tysiąclecia 45 m² 429 900 zł 9 596 Sprawdź cenę
Mieszkanie na sprzedaż 36,20 m2 — 36 m² 319 000 zł 8 812 Sprawdź cenę
Mieszkanie na sprzedaż, 43 m², 2 pokoje Maków Podhalański Maków Podhal... Osiedle Tysiąclecia 43 m² 395 000 zł 9 186 Sprawdź cenę
Makowskie Zacisze - apartament 6B, pow. 29,10 m2 Jana Kochanowskiego 29 m² 334 650 zł 11 500 Sprawdź cenę
Makowskie Zacisze - apartament 5A, pow. 60,5 m2 Jana Kochanowskiego 61 m² 695 750 zł 11 500 Sprawdź cenę
Makowskie Zacisze - apartament 1B, pow. 36m2 Jana Kochanowskiego 36 m² 414 000 zł 11 500 Sprawdź cenę
Makowskie Zacisze - apartament 10B, pow. 24,9 m2 Jana Kochanowskiego 25 m² 286 350 zł 11 500 Sprawdź cenę
Makowskie Zacisze - apartament 11B, pow. 56 m2 Jana Kochanowskiego 56 m² 644 000 zł 11 500 Sprawdź cenę
Mieszkanie na sprzedaż 36,20 m2 — 36 m² 319 000 zł 8 812 Sprawdź cenę
Maków Podhalański | 37,4 m² | Balkon | Blisko Rynk Rynek 37 m² 265 000 zł 7 086 Sprawdź cenę
Komfort i nowoczesność od zaraz | gotowe | 44,8 m² os. Osiedle Tysiąclecia 45 m² 425 000 zł 9 487 Sprawdź cenę

Najczęstsze pytania o ceny mieszkań w mieście Maków Podhalański

Średnia cena za m² mieszkanie w mieście Maków Podhalański to 9 204 zł. Średnia całkowita cena oferty wynosi 392 919 zł. Dane pochodzą z 18 aktualnych ofert na sprzedaż.
Ceny za m² w mieście Maków Podhalański wahają się od 5 000 zł do 11 500 zł. Tak duża rozpiętość wynika z różnic w lokalizacji, standardzie wykończenia oraz roku budowy.
Bazujemy na ogłoszeniach z portali OLX, Otodom, danych Geoportalu oraz publicznym Rejestrze Cen Nieruchomości. Dane są codziennie aktualizowane przez automatyczne scrapery i weryfikowane pod kątem duplikatów.
Skorzystaj z wyszukiwarki — wpisz nazwę miasta, dzielnicę lub adres, a otrzymasz listę porównywalnych ofert i historycznych transakcji. Zobacz interaktywną mapę cen.