Rejestr · Żnin-Wieś · Kujawsko-pomorskie

Ceny mieszkań w mieście Żnin-Wieś — 2026

Średnia cena za m² mieszkań w mieście Żnin-Wieś to 4 332 zł. Analiza 102 aktualnych ofert — spadek o 50% r/r.

Pełny rejestr cen nieruchomości w mieście Żnin-Wieś — wszystkie typy
Średnia cena m²
4 332 zł
Zakres m²
3 336 – 9 529 zł
Aktualne oferty
102
Zmiana r/r
-50%
Kalkulator zdolności · KNF 2026

Ile kredytu dostaniesz na mieście Żnin-Wieś?

Dochody
Dochód współkredytobiorcy
Zobowiązania i koszty
Parametry kredytu
Założenia metodyki
DSTI maks. 40% (50% przy dochodzie ≥ 8 000 zł). Buffer KNF +2,5 p.p. do stopy bazowej (Rekomendacja S). Koszty utrzymania wg GUS: 1 200 / 2 000 / 2 700 / 3 400 / +700 zł na każdą kolejną osobę. Karty kredytowe: 5% limitu jako rata. Maks. wiek na koniec spłaty: 70 lat. Dochody dyskontowane: B2B/JDG 85%, UoD 70%, UZ 80%. RRSO liczone metodą XIRR (uwzględnia prowizję jednorazową). To kalkulacja orientacyjna — rzeczywista zdolność zależy od polityki banku, historii BIK i scoring'u.
Werdykt dla ceny
Maks. kwota kredytu + wkład = . Po zakupie zostaje rezerwa: .
Brakuje Ci . Zwiększ wkład własny lub poszukaj tańszej nieruchomości.
Twoja zdolność kredytowa
Rata rzeczywista
stress-test KNF:
RRSO
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania
Całkowity koszt odsetek + opłat
odsetki + prowizja zł
Ogranicza Cię wkład własny. Bank pożyczy maks. 9× Twojego wkładu (LTV 90%).
Bez wkładu własnego bank nie udzieli kredytu. Minimalny wkład to 10% wartości nieruchomości (Rekomendacja S).
Obciążenie dochodu (DSTI) / limit
Przekraczasz limit KNF — kredyt prawdopodobnie nie zostanie przyznany.
Co kupisz w mieście Żnin-Wieś?
Przy średniej cenie 4 332 zł/m² w mieście Żnin-Wieś starczy Ci na m².
Struktura spłaty w czasie
Kapitał Odsetki Rata:
Harmonogram spłat — kapitał, odsetki, saldo pierwsze 36 mies. + lata 4+
Stała miesięczna rata kredytu
zł
Tę kwotę będziesz płacić co miesiąc
przez lat ( rat)
Okres Kapitał Odsetki Rata łącznie Saldo na koniec

Rata zł jest stała przez cały okres. Pierwsze lata odsetki dominują (większość raty idzie do banku), z czasem rośnie udział kapitału (raty wracają do Twojej własności).

Pełny kalkulator z metodyką KNF →

Ostatnie mieszkania na sprzedaż w mieście Żnin-Wieś

Najnowsze oferty z bazy. Każdą sprawdzisz darmowym mini-raportem — wycena z realnych transakcji i pole do negocjacji w złotówkach, od ręki, bez podawania maila.

Tytuł Dzielnica Pow. Cena zł/m²
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 6B — 63 m² 216 648 zł 3 441 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Malinowe 6B — 46 m² 439 000 zł 9 529 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 15B — 79 m² 274 392 zł 3 466 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 15A — 79 m² 274 392 zł 3 465 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 11A — 79 m² 274 392 zł 3 465 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 5B — 63 m² 216 648 zł 3 465 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 5B — 63 m² 216 648 zł 3 465 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 15A — 79 m² 274 392 zł 3 465 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 11B — 79 m² 274 392 zł 3 465 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 15B — 79 m² 274 392 zł 3 465 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 11A — 79 m² 274 392 zł 3 465 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 5A — 65 m² 216 648 zł 3 336 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 9A — 63 m² 216 648 zł 3 414 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 13B — 63 m² 216 648 zł 3 413 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 9B — 63 m² 216 648 zł 3 413 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 1B — 77 m² 264 331 zł 3 412 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 9A — 64 m² 216 648 zł 3 410 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 13B — 64 m² 216 648 zł 3 409 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 9B — 64 m² 216 648 zł 3 407 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Żnin-Wieś, ul. Osiedle Porzeczkowe 13A — 64 m² 216 648 zł 3 407 Sprawdź cenę

Najczęstsze pytania o ceny mieszkań w mieście Żnin-Wieś

Średnia cena za m² mieszkanie w mieście Żnin-Wieś to 4 332 zł. Średnia całkowita cena oferty wynosi 268 357 zł. Dane pochodzą z 102 aktualnych ofert na sprzedaż.
Ceny za m² w mieście Żnin-Wieś wahają się od 3 336 zł do 9 529 zł. Tak duża rozpiętość wynika z różnic w lokalizacji, standardzie wykończenia oraz roku budowy.
W ciągu ostatnich 12 miesięcy ceny za m² mieszkań w mieście Żnin-Wieś spadły o 50% rok do roku. Pełen wykres trendu znajdziesz powyżej.
Bazujemy na ogłoszeniach z portali OLX, Otodom, danych Geoportalu oraz publicznym Rejestrze Cen Nieruchomości. Dane są codziennie aktualizowane przez automatyczne scrapery i weryfikowane pod kątem duplikatów.
Skorzystaj z wyszukiwarki — wpisz nazwę miasta, dzielnicę lub adres, a otrzymasz listę porównywalnych ofert i historycznych transakcji. Zobacz interaktywną mapę cen.