Rejestr · Kaputy · mazowieckie

Ceny mieszkań w mieście Kaputy — 2026

Średnia cena za m² mieszkań w mieście Kaputy to 6 000 zł. Analiza 23 aktualnych ofert .

Pełny rejestr cen nieruchomości w mieście Kaputy — wszystkie typy
Średnia cena m²
6 000 zł
Zakres m²
3 567 – 10 992 zł
Aktualne oferty
23
Zmiana r/r
—
Kalkulator zdolności · KNF 2026

Ile kredytu dostaniesz na mieście Kaputy?

Dochody
Dochód współkredytobiorcy
Zobowiązania i koszty
Parametry kredytu
Założenia metodyki
DSTI maks. 40% (50% przy dochodzie ≥ 8 000 zł). Buffer KNF +2,5 p.p. do stopy bazowej (Rekomendacja S). Koszty utrzymania wg GUS: 1 200 / 2 000 / 2 700 / 3 400 / +700 zł na każdą kolejną osobę. Karty kredytowe: 5% limitu jako rata. Maks. wiek na koniec spłaty: 70 lat. Dochody dyskontowane: B2B/JDG 85%, UoD 70%, UZ 80%. RRSO liczone metodą XIRR (uwzględnia prowizję jednorazową). To kalkulacja orientacyjna — rzeczywista zdolność zależy od polityki banku, historii BIK i scoring'u.
Werdykt dla ceny
Maks. kwota kredytu + wkład = . Po zakupie zostaje rezerwa: .
Brakuje Ci . Zwiększ wkład własny lub poszukaj tańszej nieruchomości.
Twoja zdolność kredytowa
Rata rzeczywista
stress-test KNF:
RRSO
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania
Całkowity koszt odsetek + opłat
odsetki + prowizja zł
Ogranicza Cię wkład własny. Bank pożyczy maks. 9× Twojego wkładu (LTV 90%).
Bez wkładu własnego bank nie udzieli kredytu. Minimalny wkład to 10% wartości nieruchomości (Rekomendacja S).
Obciążenie dochodu (DSTI) / limit
Przekraczasz limit KNF — kredyt prawdopodobnie nie zostanie przyznany.
Co kupisz w mieście Kaputy?
Przy średniej cenie 6 000 zł/m² w mieście Kaputy starczy Ci na m².
Struktura spłaty w czasie
Kapitał Odsetki Rata:
Harmonogram spłat — kapitał, odsetki, saldo pierwsze 36 mies. + lata 4+
Stała miesięczna rata kredytu
zł
Tę kwotę będziesz płacić co miesiąc
przez lat ( rat)
Okres Kapitał Odsetki Rata łącznie Saldo na koniec

Rata zł jest stała przez cały okres. Pierwsze lata odsetki dominują (większość raty idzie do banku), z czasem rośnie udział kapitału (raty wracają do Twojej własności).

Pełny kalkulator z metodyką KNF →

Ostatnie mieszkania na sprzedaż w mieście Kaputy

Najnowsze oferty z bazy. Każdą sprawdzisz darmowym mini-raportem — wycena z realnych transakcji i pole do negocjacji w złotówkach, od ręki, bez podawania maila.

Tytuł Dzielnica Pow. Cena zł/m²
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 22D — 120 m² 697 410 zł 5 830 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 33B — 109 m² 1 200 000 zł 10 992 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Przyjazna 19 — 98 m² 897 002 zł 9 184 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Sochaczewska 236F — 127 m² 1 060 000 zł 8 326 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 22H — 122 m² 1 000 000 zł 8 217 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Sochaczewska 236A — 127 m² 959 000 zł 7 532 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Sochaczewska 236C — 127 m² 875 000 zł 6 872 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Sochaczewska 236A — 127 m² 850 000 zł 6 676 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Sochaczewska 236D — 127 m² 799 000 zł 6 275 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Sochaczewska 236B — 127 m² 799 000 zł 6 275 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 22C — 121 m² 755 000 zł 6 265 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 22E — 121 m² 715 000 zł 5 896 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Tęczowa 2C — 149 m² 530 000 zł 3 567 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 22A — 122 m² 680 000 zł 5 587 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 22F — 122 m² 595 000 zł 4 874 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 22G — 120 m² 585 000 zł 4 856 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 22B — 121 m² 581 000 zł 4 785 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 33B — 109 m² 520 100 zł 4 764 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 33B — 110 m² 517 100 zł 4 701 Sprawdź cenę
Transakcja RCN - mieszkanie, Kaputy, ul. Wygodna 33A — 109 m² 510 000 zł 4 663 Sprawdź cenę

Najczęstsze pytania o ceny mieszkań w mieście Kaputy

Średnia cena za m² mieszkanie w mieście Kaputy to 6 000 zł. Średnia całkowita cena oferty wynosi 726 722 zł. Dane pochodzą z 23 aktualnych ofert na sprzedaż.
Ceny za m² w mieście Kaputy wahają się od 3 567 zł do 10 992 zł. Tak duża rozpiętość wynika z różnic w lokalizacji, standardzie wykończenia oraz roku budowy.
Bazujemy na ogłoszeniach z portali OLX, Otodom, danych Geoportalu oraz publicznym Rejestrze Cen Nieruchomości. Dane są codziennie aktualizowane przez automatyczne scrapery i weryfikowane pod kątem duplikatów.
Skorzystaj z wyszukiwarki — wpisz nazwę miasta, dzielnicę lub adres, a otrzymasz listę porównywalnych ofert i historycznych transakcji. Zobacz interaktywną mapę cen.